אודות אחסון בשרון

 

באזור השרון, שוכן מתחם המחסנים "אחסון בשרון". מתחם ענק המחולק לתאים אישיים בגדלים משתנים, המתאימים לכל אחד המבקש לאחסן ציוד, רכוש, או תכולת דירה.

שמי חיים מרגולין ואת "אחסון בשרון" הקמתי במו ידי. אני חי ונושם את העסק 24 שעות ביממה. מכיר כל פינה בו ומשקיע את מיטב זמני בשיפור השירות, התאים והתשתיות הקיימות במתחם. 
 

בהתאם לראיה הקיבוצית המאפיינת את האזור, בניתי את מתחם המחסנים במטרה לספק לכל אחד פתרון על פי צרכיו: 

 • תאים בכל הגדלים: למה לשלם על שטח לא מנוצל כשאפשר לקבל מחסן בדיוק במידה הנדרשת וליהנות מחסכון משמעותי בעלויות? מגוון עצום של תאים בגדלים שונים, מ-10 קוב ועד 40 מחכים לכם במתחם "אחסון בשרון". המחסנים שלנו מתאימים לאחסון סחורה רכוש וציוד אישי בכל היקף: מארגזים ורהיטים בודדים ועד לאחסון של תכולת דירה שלמה.  

 •  

 • שירותי אבטחה ברמה גבוהה: אנו שומרים בקנאות רבה על הרכוש המאחוסן באתר. מצלמות אבטחה, מערכות מיגון ואזעקה, מנעולים אישיים על התאים ומוקד שמירה פרטי הפועל 24 שעות ביממה, משלימים מערך אבטחה אמין ואיכותי המעניק לכם (וגם לי) המון שקט נפשי...
   

 • ניקיון ותנאים סניטריים: אנו מקפידים על שמירת המתחם נקי מאבק, חול ולכלוך, דואגים לאוורור נאות ולשמירה על החפצים בפני יובש ו/או לחות. בנוסף, מדי שנה אנו דואגים להדברת המתחם בפני מזיקים ומעופפים שונים.
   

 • נגישות וזמינות רבה: המיקום הגאוגרפי של "אחסון בשרון" הוא אידיאלי לרבים המחפשים אחסון זמין ונגיש. המתחם יושב במיקום מרכזי, סמוך מאוד לכביש 4, ומציע גישה נוחה למשאיות ולרכבים פרטיים, בכל שעה במסגרת שעות הפעילות.  
   

 • ביטוח תכולה: כל החפצים במחסן מבוטחים ומוגנים בפוליסת ביטוח המכסה בפני כל מקרה שלא יהיה: אובדן או נזק הנגרם עקב אש, עשן, ברק, נזקי טבע, פרעות, שביתות, טילים, נזק בזדון, נזק בשוגג, פגיעה על ידי כלי רכב, או פריצה. התכולה תבוטח בסכומים עליהם תחליטו בעצמכם.

 • Facebook Clean

 

שרות אחסון 24/7 צלצלו היום

נייד 050-5639659