אחסון תכולת דירה

אחסון תכולת דירה – כך תגיעו מוכנים ליום האחסון

אחסון תכולה אינו מתחיל ונגמר ביום האחסון. הוא מתחיל הרבה קודם לכן. על כן מומלץ להתכונן מראש ולהקפיד על כמה פרטים הקשורים לאחסון התכולה, אך גם לשירותים הנלווים לו: אריזה והובלה.

 

מתכננים מעבר דירה? שיפוץ? נסיעה ארוכה לחו"ל? צפוף לכם בבית? אחסון תכולת דירה הוא כנראה הפתרון הנכון והמשתלם ביותר עבורכם. יותר ויותר אנשים מגלים כי אחסון תכולה במחסנים מסודרים מספק להם פתרון נהדר לרכוש שלהם, הן לטווח הקצר והן לטווח הרחוק.

אך עם יד על הלב – מה אתם באמת יודעים על אחסון תכולת דירה? עבור רבים, חווית האחסון היא ראשונית ועל כן הם מגיעים עם ידע בסיסי בלבד, אם בכלל. כדי למנוע טעויות ועוגמת נפש העלולה להיווצר כתוצאה מנזק לרכוש או מתשלומים לא צפויים, אספנו עבורכם את העקרונות החשובים ביותר לקראת אחסון תכולת דירה. הנה הם לפניכם:

בוחרים מוביל

איך בוחרים מוביל? האינטרנט והמדריכים המודפסים מוצפים בשמות של מובילים שונים, עד כי נהיה קשה לבחור ביניהם. הנה בכל זאת כמה עקרונות שיסייעו לכם בדרך.

חפשו מספיק זמן מראש.  לפחות 4 שבועות מראש. קחו בחשבון שהמחירים בקיץ עשויים להיות גבוהים יותר. כנ"ל לגבי ימי שישי ותאריכים בסוף / תחילת חודש (תאריכים בהם מתבצעים רוב מעברי הדירה).
וודאו פרטי מעבר מדויקים. וודאו שיש לכם את כל הפרטים הרצויים: תאריך המעבר, כמות פריטים להובלה, מרחק מהדירה למחסן, מידת נגישות לדירה ולמחסן, תכולת הפריטים כגון מכשירי חשמל, כמות ארגזים, רהיטים שבירים ויקרים (פסנתר למשל).
בקשו לפחות 2-3 הצעות מחיר של מובילים שונים.
וודאו ביטוח - כדי שתרגישו רגועים ובטוחים בזמן המעבר, כדאי לבדוק אם יש למוביל שבחרתם ביטוח לחפצים שלכם. שאלו אותו מה הביטוח מכסה ואת גובה ההשתתפות העצמית שלכם.  

 

אריזת לקראת אחסון הדירה

מובילים רבים יציעו לכם שירותי אריזה מקצועיים. אמנם מדובר בשירות בתשלום נוסף, אך יש לדעת שאריזה מקצועית בהחלט יכולה לשרת אתכם בעת אחסון תכולת דירה ולהבטיח שהרכוש שלכם לא ינזק בעת המעבר ולאורך כל תקופת אחסון הדירה.

במידה ותחליטו לארוז את הרכוש בעצמכם, הקפידו על ארגזים טובים וחזקים, על הפרדה בין חפצים שבירים ולא שבירים (וגם דאגו לסמן את השבירים בצורה בולטת לעין), הצטיידו בכלי אריזה כגון נייר דבק, פצפצים, ניירות עיתון ואפילו שמיכות וסדינים לרוב.
 

בוחרים מחסן לאחסון

אחסון תכולת דירה - ארבעה עקרונות יובילו אתכם בבחירת המחסן המועדף לאחסון דרתכם.
 

מחיר – ודאו מחיר לקוב ודאגו לחשב את הרכוש שברצונכם לאחסן בצורה המדויקת ביותר שאפשר. לאחר מכן שאלו את המחסנאי האם יש ברשותו
מחסן בגודל המתאים לכם – לא גדול יותר ולא קטן יותר. עוד בהקשר של מחיר – שאלו אם התשלום מתבצע לפי חודש שלם, או לפי יום. בצורה כזו תוכלו לחסוך עלויות רבות אם תחליטו לצאת באמצע חודש או בתחילתו.

מיקום – הקפידו על מיקום גאוגרפי המציע גישה נוחה – לכם ולמובילים. מיקום רחוק מאזור המרכז אולי יוזיל את עלות האחסון, אך עשוי להעלות את מחיר ההובלה למקום.

אבטחה – בררו לגבי הסדרי האבטחה במקום. אל תתפשרו על מקום שאינו עושה כמיטב יכולתו להגן על רכושכם בעת אחסון תכולה. מחסנים הם מוקד אטרקטיבי לגנבים ועל כן הקפידו על מקום המציע לכם מנעולים אישיים, מערך מצלמות, מערכת אזעקה והתראה ומוקד שמירה פעיל.
ביטוח – על כל מקרה שלא יהיה, עליכם להיות בטוחים ומבוטחים. בררו לגבי פוליסת ביטוח עדכנית ובקשו לראותה. עברו על רשימת הכיסויים וודאו שסכומי הפיצוי אכן תואמים את ערך התכולה שאתם מאחסנים.
 

יש לכם שאלות נוספות? אצלנו תמצאו את כל תשובות !

בהצלחה 
 

Show More
  • Facebook Clean

 

שרות אחסון 24/7 צלצלו היום

נייד 050-5639659