אחסון דירה

כל מה שרצית לדעת על אחסון דירה

 

אחסון דירה הוא פתרון נהדר למבקשים לעבור דירה, לשפץ או לטוס לחו"ל לתקופה ממושכת. הנה כמה דברים שכדאי לדעת על בחירה נכונה של מחסן לאחסון דירה. 

אחסון דירה היא החלטה לא פשוטה, מכמה בחינות:  מדובר בתהליך הדורש היערכות לוגיסטית ובעיקר מנטלית, שכן אתם מפקידים את כל רכושכם בידי גורם חיצוני, עליו אתם צריכים לסמוך ב-100% ולפעמים אפילו יותר. בכדי שמנוע טעויות נפוצות ו"ליפול" באותיות הקטנות – הנה כמה כללים בסיסיים שמומלץ להקפיד עליהם בטרם פונים לאחסון דירה.

 

מיקום המחסן
איפה הכי כדאי לבחור אחסון דירה? אז ככה... בדרך כלל פונים קודם כל לחפש אחסון דירה בקרבת הבית. זו תהיה החלטה נכונה אם תרצו קשר ישיר ושוטף עם הרכוש שלכם. אם אין לכם צורך לבקר את המחסן לעיתים קרובות, חפשו גם במקומות מרוחקים. סבי להניח שהרחק ממרכזי הערים הגדולות, תקבלו מחירים טובים יותר.

 

מומלץ לא לבחור באזורים יבשים מדי או באזורים לחים מדי (קו החוף).

 

מעבר לכך,בחרתם אחסון דירה וודאו שיש גישה נוחה למובילים ולרכבים פרטיים וכי שביל הגישה למחסן אינו משובש, דבר העלול לפגוע בציוד שלכם.   

 

גודל התא

משלמים עבור התא ששוכרים, גם אם הרכוש שלכם ממלא רק חצי ממנו. אז איך בוחרים את גודל התא המתאים לכם ומונעים תשלום על שטח לא מנוצל? ראשית, נותנים למומחים להעריך את נפח התכולה. לשם כך אפשר להיעזר במובילים או במחסנאי עצמו. שנית, מחפשים מתחם המציע מחסנים בגדלים משתנים, עם פתרונות למאחסנים קטנים ולחפצים בודדים.

 

לחילופין, מומלץ לא לשכור תא קטן מדי (רק כדי לחסוך כמה שקלים) ולגלות כי הרכוש שלכם נכנס בו בקושי רב. צפיפות כזו עלולה להסב נזק בלתי הפיך לרכושכם.  

 

תנאי האחסון

מה בסך הכל צריך לצפות ממחסן? ובכן... כדי לשמור על הציוד שלכם לאורך זמן, יש להקפיד על כמה דברים: תא נקי ומאוורר. שימו לב שאין בו לשלשת יונים, קורי עכביש או חריצים ברצפה המזמינים מכרסמים שונים להכנס. בידקו שאין כניסה ישירה של קרני שמש ושאין חלילה נזילות בחודשים של גשם. מעבר לכך, ודאו כי מתקיימת הדברה תקופתית בכל המתחם. 

 

בכל מקרה, מומלץ להגיע באופן פיזי למקום ולא להסתמך על תמונות אווירה מהאינטרנט.

 

אבטחה

תנאי האבטחה הם קריטיים ביותר, במיוחד עבור אחסון דירה שלמה. תנאי אבטחה סטנדרטיים יכללו מנעולים אישיים על דלתות התאים ומערך אזעקה. מתחמים בטוחים ומשודרגים יותר יכללו גם מערך מצלמות מתקדם ומוקד שמירה 24 ביממה.

 

ביטוח
הקפידו לבקש פוליסת ביטוח מעודכנת ולעבור על סעיפיה ברחל ביתכם הקטנה. ודאו כי הפולסיה מכסה בפני נזקי טבע כמו גשמים, סופות, שריפות ועוד, אך גם מפני נזקים בזדון כמו חבלה או גניבה במתחם. שאלו בדבר שדרוג פוליסת הביטוח לסכום המתאים לערך הרכוש שאחסנתם.

 

אחסון דירה יש לכם שאלות נוספות? אצלנו תמצאו תשובות לכל !

 

בהצלחה 

  • Facebook Clean

 

שרות אחסון 24/7 צלצלו היום

נייד 050-5639659